flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

 Шановні учасники судового процесу! 

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України (далі -  КАС України)  апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Отже, апеляційна скарга на рішення місцевих судів Житомирського апеляційного адміністративного округу має бути подана безпосередньо через суд, що постановив оскаржуване рішення.

Щодня на адресу Житомирського апеляційного адміністративного суду надходить велика кількість копій апеляційних скарг, поданих учасниками процесу відповідно до ст.186 КАС України; водночас, серед зазначених копій часто трапляються і оригінали скарг, помилково направлених безпосередньо до суду апеляційної інстанції, в порушення приписів ст.186 КАС України.

Встановити, чи надіслана апеляційна скарга є оригіналом чи копією, подекуди дуже складно.

З огляду на наведене, з метою уникнення непорозумінь та забезпечення правильного та своєчасного розгляду поданих апеляційних скарг, пропонуємо звернути особливу увагу на дотримання порядку подачі апеляційної скарги, передбаченого ст. 186 КАС України, а при надісланні до Житомирського апеляційного адміністративного суду копії апеляційної скарги, як того вимагає КАС України, обов’язково вказувати, що направляється саме копія апеляційної скарги.