flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація щодо надходження та розгляду Житомирським апеляційним адміністративним судом апеляційних скарг у листопаді 2017 року

У листопаді 2017 року до Житомирського апеляційного адміністративного суду надійшло 539 апеляційних скарг проти (545*) апеляційних скарг у жовтні 2017 та 1 заява про перегляд рішення за нововиявленими обставинами. З них пов'язаних із реалізацією публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян - 269 (253) апеляційних скарг.

 

Діаграма 1

 

У вказаному місяці із загальної кількості скарг, що надійшли до апеляційного адміністративного суду:

- залишено без руху – 220 (181) апеляційних скарг;

- повернуто 27 (30) скарг особам, які з ними звернулись;

- відмовлено у відкритті апеляційного провадження у 26 (42) справах;

- відкрито апеляційне провадження у 421 (452) справі.

Діаграма 2

 

З діаграми 3 (стан справ на кінець листопада) вбачається, що частка повернутих апеляційних скарг та таких, де відмовлено у відкритті апеляційного провадження, становить 8 % (21 %) від загальної кількості апеляційних скарг, що надійшли до апеляційного адміністративного суду. Кількість апеляційних скарг, залишених без руху станом на кінець жовтня становила 196 (120).

Діаграма 3


 

Переважно апеляційні скарги залишались без руху в зв’язку з недотриманням скаржником вимог ч.6 ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України щодо подання документу про сплату судового збору в розмірі, встановленому Законом України "Про судовий збір", а також у зв’язку з пропуском строку апеляційного оскарження та відсутністю заяви про його поновлення.

 Основною підставою для повернення апеляційних скарг було неусунення у встановлений судом строк недоліків поданих апеляційних скарг.

Підставами для відмови у відкритті апеляційного провадження були, зокрема неподання у встановлений строк клопотання про поновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги, або необґрунтування причин пропуску цього строку.

Апеляційним адміністративним судом впродовж зазначеного періоду розглянуто 471 (500) апеляційну скаргу, з них справ пов'язаних із соціальними виплатами (10 категорія) – 242 (273), справ зі спорів з приводу забезпечення юстиції (11 категорія) – 45 (44), справ пов’язаних з реалізацією податкової політики (8 категорія) – 41 (44), справ зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування (6 категорія) – 39 (24), справ зі спорів з відносин публічної служби (12 категорія) – 30 (42), справ зі спорів з приводу забезпечення реалізації конституційних прав особи, а також реалізації статусу депутата представницького органу влади, організації діяльності цих органів (2 категорія) – 28 (19) справ, справ зі спорів з приводу реалізації державної політики у сфері економіки (5 категорія) – 21 (15), справ зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України (3 категорія) – 13 (32), справ зі спорів з приводу публічної фінансової політики (9 категорія) – 8 (5),  справ пов’язаних з екологічною безпекою (7 категорія) – 3 (2), інші справи – 1.

Дані показники представлені у діаграмі 4:

 

Інформацію щодо апеляційного перегляду постанов та ухвал судів першої інстанції за листопад 2017 року наведено в таблицях:

 

  

  

* у дужках наводяться показники за минулий період (жовтень 2017) 

Статистично-аналітичний відділ ЖААС