flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація щодо надходження та розгляду Житомирським апеляційним адміністративним судом апеляційних скарг у серпні 2017 року

У серпні 2017 року до Житомирського апеляційного адміністративного суду надійшло 1083 апеляційні скарги проти (1*) апеляційної скарги у липні 2017. З них пов'язаних із реалізацією публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян - 549 (1) апеляційних скарг.

 

Діаграма 1

 

У вказаному місяці із загальної кількості скарг, що надійшли до апеляційного адміністративного суду:

- залишено без руху – 454 (3) апеляційні скарги;

- повернуто 3 (8) скарги особам, які з ними звернулись;

- відмовлено у відкритті апеляційного провадження у 37 (6) справах;

- відкрито апеляційне провадження у 712 (46) справах.

 

Діаграма 2

 

З діаграми 3 (стан справ на кінець серпня) вбачається, що частка повернутих апеляційних скарг та таких, де відмовлено у відкритті апеляційного провадження, становить 4 % (9 %) від загальної кількості апеляційних скарг, що надійшли до апеляційного адміністративного суду. Кількість апеляційних скарг, залишених без руху станом на кінець серпня становила 351 (102).

 

Діаграма 3

 

Переважно апеляційні скарги залишались без руху в зв’язку з недотриманням скаржником вимог ч.6 ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України щодо подання документу про сплату судового збору в розмірі, встановленому Законом України "Про судовий збір", а також у зв’язку з пропуском строку апеляційного оскарження та відсутністю заяви про його поновлення.

 Основною підставою для повернення апеляційних скарг було неусунення у встановлений судом строк недоліків поданих апеляційних скарг.

Підставами для відмови у відкритті апеляційного провадження були, зокрема неподання у встановлений строк клопотання про поновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги, або необґрунтування причин пропуску цього строку.

Апеляційним адміністративним судом впродовж зазначеного періоду розглянуто 107 (67) апеляційних скарг, з них справ пов'язаних із соціальними виплатами (10 категорія) – 44 (33), справ пов’язаних з реалізацією податкової політики (8 категорія) – 14 (13), справ зі спорів з відносин публічної служби (12 категорія) – 14 (4), справ зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування (6 категорія) – 13 (9), справ зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України (3 категорія) – 7 (1), справ зі спорів з приводу реалізації державної політики у сфері економіки (5 категорія) – 7 (1), справ зі спорів з приводу забезпечення юстиції (11 категорія) – 6 (4), справ зі спорів з приводу забезпечення реалізації конституційних прав особи, а також реалізації статусу депутата представницького органу влади, організації діяльності цих органів (2 категорія) – 2 (2) справи.

Дані показники представлені у діаграмі 4: 

 

  

Інформацію щодо апеляційного перегляду постанов та ухвал судів першої інстанції за серпень 2017 року наведено в таблицях:

 

* у дужках наводяться показники за минулий період (липень 2017)

Статистично-аналітичний відділ ЖААС