flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація щодо надходження та розгляду Житомирським апеляційним адміністративним судом апеляційних скарг у вересні 2017 року

У вересні 2017 року до Житомирського апеляційного адміністративного суду надійшла 341 апеляційна скарга проти (1083*) апеляційних скарг у серпні 2017 та 2 заяви про перегляд рішення за ново виявленими обставинами. З них пов'язаних із реалізацією публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян - 165 (549) апеляційних скарг.

 

 

Діаграма 1

 

 

У вказаному місяці із загальної кількості скарг, що надійшли до апеляційного адміністративного суду:

- залишено без руху – 136 (454) апеляційних скарг;

- повернуто 97 (3) скарг особам, які з ними звернулись;

- відмовлено у відкритті апеляційного провадження у 63 (37) справах;

- відкрито апеляційне провадження у 482 (712) справах.

 

Діаграма 2

 

 

З діаграми 3 (стан справ на кінець вересня) вбачається, що частка повернутих апеляційних скарг та таких, де відмовлено у відкритті апеляційного провадження, становить 21 % (4 %) від загальної кількості апеляційних скарг, що надійшли до апеляційного адміністративного суду. Кількість апеляційних скарг, залишених без руху станом на кінець вересня становила 111 (351).

 

Діаграма 3

 

 

Переважно апеляційні скарги залишались без руху в зв’язку з недотриманням скаржником вимог ч.6 ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України щодо подання документу про сплату судового збору в розмірі, встановленому Законом України "Про судовий збір", а також у зв’язку з пропуском строку апеляційного оскарження та відсутністю заяви про його поновлення.

 Основною підставою для повернення апеляційних скарг було неусунення у встановлений судом строк недоліків поданих апеляційних скарг.

Підставами для відмови у відкритті апеляційного провадження були, зокрема неподання у встановлений строк клопотання про поновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги, або необґрунтування причин пропуску цього строку.

Апеляційним адміністративним судом впродовж зазначеного періоду розглянуто 590 (107) апеляційних скарг, з них справ пов'язаних із соціальними виплатами (10 категорія) – 338 (44), справ пов’язаних з реалізацією податкової політики (8 категорія) – 55 (14), справ зі спорів з відносин публічної служби (12 категорія) – 40 (14), справ зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України (3 категорія) – 39 (7), справ зі спорів з приводу забезпечення юстиції (11 категорія) – 33 (6), справ зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування (6 категорія) – 32 (13), справ зі спорів з приводу реалізації державної політики у сфері економіки (5 категорія) – 25 (7), справ зі спорів з приводу забезпечення реалізації конституційних прав особи, а також реалізації статусу депутата представницького органу влади, організації діяльності цих органів (2 категорія) – 18 (2) справи, справ зі спорів з приводу публічної фінансової політики (9 категорія) – 4,  справ пов’язаних з екологічною безпекою (7 категорія) – 3, інші категорії – 3.

Дані показники представлені у діаграмі 4:

 

 

 

 

Інформацію щодо апеляційного перегляду постанов та ухвал судів першої інстанції за вересень 2017 року наведено в таблицях:

 

 

 

* у дужках наводяться показники за минулий період (серпень 2017)

 

Статистично-аналітичний відділ ЖААС