flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація щодо надходження та розгляду Житомирським апеляційним адміністративним судом апеляційних скарг у липні 2018 року

У липні 2018 року до Житомирського апеляційного адміністративного суду надійшло 119 апеляційних скарг проти (432*) апеляційних скарг у червні 2018. З них пов'язаних із реалізацією публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян - 49 (220) апеляційних скарг.

  

Діаграма 1

 

 

У вказаному місяці із загальної кількості скарг, що надійшли до апеляційного адміністративного суду:

- залишено без руху – 127 (232) апеляційних скарг;

- повернуто 107 (352) скарг особам, які з ними звернулись;

- відмовлено у відкритті апеляційного провадження у 9 (21) справах; 

- відкрито апеляційне провадження у 81 (194) справі.

 

Діаграма 2

 

Станом на кінець липня без руху залишено 207 апеляційних скарг. 

З діаграми 3 вбачається, що частка повернутих апеляційних скарг та таких, де відмовлено у відкритті апеляційного провадження, становить 29 % (47 %) від загальної кількості апеляційних скарг, що надійшли до апеляційного адміністративного суду.

 

Діаграма 3

Переважно апеляційні скарги залишались без руху в зв’язку з недотриманням скаржником вимог ч.6 ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України щодо подання документу про сплату судового збору в розмірі, встановленому Законом України "Про судовий збір", а також у зв’язку з пропуском строку апеляційного оскарження та відсутністю заяви про його поновлення.

 Основною підставою для повернення апеляційних скарг було неусунення у встановлений судом строк недоліків поданих апеляційних скарг.

Підставами для відмови у відкритті апеляційного провадження були, зокрема неподання у встановлений строк клопотання про поновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги, або необґрунтування причин пропуску цього строку. 

Апеляційним адміністративним судом впродовж зазначеного періоду розглянуто 88 (297) апеляційних скарг, з них справ пов'язаних із соціальними виплатами (10 категорія) – 27 (95), справ зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування (6 категорія) – 17 (46), справ пов’язаних з реалізацією податкової політики (8 категорія) – 12 (37), національної безпеки та оборони України (3 категорія) – 9 (28),  справ зі спорів з відносин публічної служби (12 категорія) – 7 (31),  справ зі спорів з приводу забезпечення юстиції (11 категорія) – 6 (15), справ зі спорів з приводу забезпечення реалізації конституційних прав особи, а також реалізації статусу депутата представницького органу влади, організації діяльності цих органів (2 категорія) – 6 (11), справ зі спорів з приводу реалізації державної політики у сфері економіки (5 категорія) – 4 (28).

 

Дані показники представлені у діаграмі 4:

 

Інформацію щодо апеляційного перегляду постанов та ухвал судів першої інстанції за липень 2018 року наведено в таблицях:

 

 

 

 

* у дужках наводяться показники за минулий період (червень 2018) 

Статистично-аналітичний відділ ЖААС