flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбудеться перший загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього» 22.05.2017

04 травня 2017, 13:38

 

22 травня 2017 року на базі територіального управління Державної судової адміністрації України в Житомирській області в режимі відеоконференцзв’язку відбудеться перший загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

Форум організовано за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, Громадського об’єднання «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України.

Мета заходу – запровадити щорічний загальнонаціональний форум для обговорення нагальних проблем взаємодії судів та ЗМІ, спільно виробити, схвалити та впровадити правила співпраці, що ґрунтується на взаємній підтримці незалежності судової влади та праві на свободу вираження, а також створити постійно діючий     Комітет взаємодії судів та ЗМІ для оперативного реагування на виклики комунікації.

У рамках трьох сесій планується обговорити проблемні питання взаємодії журналістів та судів, особливості доступу до судової інформації, ознайомитись із вітчизняним та зарубіжним досвідом налагодження комунікації між судами та ЗМІ, а також поділитись думками щодо етичних стандартів співпраці.

На регіональний форум запрошуються голови судів, прес-секретарі судів, судді-спікери, представники районних та обласних ЗМІ.

Програма форуму.

Місце проведення: 4 поверх «Шаховий зал», м-н Соборний, 1, м. Житомир.

Початок роботи о 08:30. 

Акредитація представників засобів масової інформації проводиться до 12:00 19 травня 2017 року за телефоном: /0412/ 22-05-88,контактна особа – Ярошук Тетяна Володимирівна