Задати питання
flag Судова влада України

Навантаження на суддів ЖААС залишається найбільшим

12 серпня 2017, 09:51

Житомирський апеляційний адміністративний суд є вкотре найбільш навантаженим судом серед інших апеляційних адміністративних судів України.

Так, згідно статистичної інформації, що систематично надходить з Вищого адміністративного суду України до Житомирського апеляційного адміністративного суду, за січень−липень 2017 року всього до апеляційних адміністративних судів надійшло 52 223 справ і матеріалів, що на 25% більше, ніж у відповідному періоді  2016 року (41 810).

Упродовж січня−липня 2017 року середньомісячне надходженнясправ і матеріалів на розгляд до одного судді апеляційного адміністративного суду становить 44одиниці проти 31 одиниці в аналогічному періоді   2016 року.

Найбільший середньомісячний показник надходження справ і матеріалів на розгляд до одного судді у періоді, що аналізується, спостерігається у Житомирському апеляційному адміністративному суді (59),  що у 1,3 рази більше, ніж середній показник.

Найменший показник середньомісячного надходження справ і матеріалів на розгляд до одного судді спостерігається у Харківському  (35) , що у 1,3  рази менше за середній показник.

Найбільша середньомісячна кількість розглянутих справ і матеріалів одним суддею спостерігається у Житомирському (61) та Київському (52) апеляційних адміністративних судах, що відповідно у 1,4 та 1,2 рази більше, ніж середньомісячний показник.

Найменша середньомісячна кількість розглянутих справ і матеріалів одним суддею спостерігається у Харківському (37) та Львівському (38) апеляційних адміністративних судах, що у 1,2 рази менше за середній показник. 

 

Прес-служба  суду