Задати питання
flag Судова влада України

У Житомирському суді було захищено права вдови учасника АТО Сергія Ковєшнікова

28 квітня 2017, 11:26

 

Про це повідомляє прес-служба Житомирського апеляційного адміністративного суду.

«17 березня на військовому кладовищі в Житомирі поховали бійця батальйону «Донбас» Сергія Ковєшникова, який загинув влітку минулого року під Іловайськом і був нещодавно упізнаний за результатами експертизи ДНК. У Житомирі залишились дружина та син…Так писали про героя ЗМІ.

 

Між тим,  дружина змушена була ходити по судах, щоб отримати статус «Член сім’ї учасника бойових дій». А біда вся втому, що подружжя понад 20 років проживало сім’єю, ростило сина без реєстрації шлюбу. Ось і відмовили державні органи встановити пані Окcані статус члена сім'ї загиблого учасника бойових дій.

Суд ретельно дослідив обставини справи, подані сторонами докази в їх сукупності та відповідно до закону вирішив спір, захистивши права вдови героя», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 21 квітня у Житомирі на фасаді школи №7 відкрили меморіальну дошку бійцю батальйону «Донбас» Сергію Ковєшнікову, який загинув в Іловайському котлі.

Як повідомляв Житомир.info, 17 березня 2015 року на військовому кладовищі у Житомирі поховали бійця батальйону «Донбас» Сергія Ковєшникова.

 

 

Джерело: Житомир.info від 28.04.2017